Nacházíte se zde: Úvod » O Swardman » Volná místa

Volná místa

Nedaleko Plzně vyvíjíme, vyrábíme a zajišťujeme servis pro prémiové vřetenové sekačky. Swardman klade důraz na preciznost, kvalitu použitých materiálů a jednoduchou manipulaci se sekačkami.

Své odpovědi s životopisem prosím zasílejte na e-mail info@swardman.com. V předmětu e-mailu uveďte „Práce Swardman“. V případě, že nás Váš profil zaujme, budeme Vás kontaktovat.

Aktuálně nabízíme tyto volné pozice:

Referent(ka) administrativy

Co říká Swardman, s.r.o. o pozici

  • Do našeho týmu v Losiné u Plzně nyní hledáme kolegu či kolegyni na pozici Referent/ka administrativy.

U nás budete:

  • Objednávat přepravu zboží z výroby k zákazníkovi
  • Zadávat prvotní účetní doklady do ERP Helios
  • Zajišťovat administrativní podporu řediteli společnosti

Očekáváme, že:

  • Máte ochotu učit se novým věcem
  • Zvládáte práci s MS Office na pokročilé úrovni (zejména Excel)
  • Pracujete pečlivě a samostatně
  • Máte kultivovaný písemný projev
  • Máte ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou

Nabízíme:

  • Vstupní zaškolení, kde vás seznámíme se vším, co budete potřebovat
  • Ohodnocení: 21.000 - 26.000,- Kč
  • Stravenky
  • Bonusy za splněné cíle
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Příjemné pracovní prostředí menší firmy
  • Možnost kariérního růstu a seberealizace
  • 3x sickday
  • Práci v přátelském a soudržném kolektivu

Pracoviště Losiná u Plzně

Expedient

  • Do našeho týmu v Losiné u Plzně nyní hledáme kolegu či kolegyni na pozici Expedient.

  • Skladovat, balit a expedovat zboží
  • Provádět kontrolu kvality
  • Obsluhovat manipulační zařízení
  • Kontrolovat nakládaný materiál
  • Vést provozní dokumentaci
  • Odpovídat za svěřený materiál

  • Se umíte postavit k práci čelem
  • Jste ochotný učit se novým věcem
  • Zvládáte základní práci s MS Office
  • Máte ukončené střední vzdělání

Nabízíme:

  • Ohodnocení: 17.000 - 24.000,- Kč
  • Stravenky
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv

Strojní zámečník

  • Do našeho týmu v Losiné u Plzně nyní hledáme zručného kolegu či kolegyni na pozici Strojní zámečník.

Co vás čeká:

  • Obsluha konvenčního obráběcího stroje - brusky
  • Rozměrová kontrola obrobku
  • Dokončovací práce na obrobku
  • Údržba stroje, nástrojů a pracovního prostoru

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • Manuální zručnost
  • Samostanost
  • Spolehlivost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Střední vzdělání s výučním listem

Nabízíme Vám:

  • Stabilní zázemí společnosti působící na mezinárodním trhu se zahradní technikou
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Ohodnocení 20.000 - 26.000,- Kč
  • Stravenky
  • Možnost osobního a profesního rozvoje

Šardice 792 696 13 Šardice, Czech Republic

Telefon +420 608 707 797

Doprava zdarma od 1 000 Kč vč. DPH

Plaťte bezpečně: Visa Visa Electron Mastercard Maestro Verified by VISA MasterCard SecureCode

Nahoru